Mu meelest on see nii imeline kui palju tegelikult head ja emotsioonikad pildid inimesele annavad.
Nüüd on mu mälestus Raphaeli beebieast täpselt selline nagu sa jäädvustasid. Et iga päev on päike :D
– peresessioon 2017, Rita

WOW! Pildid on imeilusad!!!
Nii kihvt mälestus meile kõigile! Väga soojad pildid olenemata külmavõitu õhtust :)
– sõbrannade fotosessioon 2017, Kadri

Väga meeldivad! Aitäh. Ma arvasin, et kõik iga pildi peal udused, kuna lapsed suutsid sekundi ainult paigal olla, aga väga hea!
– peresessioon 2017, Kerstin

Ma nii kartsin peale meie pildistamist, et kas Sul ikka õnnestus midagi saada…
Ja nüüd ma vaatan neid ja no ma ei valeta, et silmad olid märjad…uskumatult ilusad, siirad ja soojad pildid, sa ikka oled imeline
– peresessioon 2017, Triin

Apppiiiiii!!!!!! Ma olen nii õnnelik nende piltide üle! Nii kaunid oehhh. Pisar tuleb silma. Aitäh, et olid nõus meie pärast Tartusse sõitma ja tuule käes külmetama. Aitäh, et et nõnda palju armastust piltidele püüdnud oled. Eriti hea meel on mul näha, et saime isegi perepilte.
– pulm 2017, Eileen ja Jakob

Appi kui ägedad pildid! :) Mul pole sõnu!
Ma nii muretsesin, et tütar tuleb nutuse näoga välja, aga Sa oled lihtsalt võlur :)
– peresessioon 2017, Anna

Maris on nii armas, nii oma, nii asjalik, niiiii…ma ei leiagi sõnu. Ei ole sellist tunnet, et nüüd seisab siin ees mingi võõras naine ja muudkui klõpsutab. Pigem selline tunne nagu oleks sõbrannaga jalutama läinud ja ta siis vahepeal niimuuseas teeb natukene pilti ka.
– Britt

Ma olen neid pilte vist vähemalt seitse korda lapanud ja ma olen siiralt rõõmus. Aitäh, Maris!
Sa suutsid luua hea ja lihtsa õhkkonna ning see hea ja soe tunne, olles koos oma kõige armsamatega, meenub mulle neid pilte vaadates. Ja muidugi see valgus, see on lausa maagiline:)
– peresessioon 2015, M-L

Maris on täiuslik kombinatsioon heast fotograafist – tema kunstiline meel ja professionaalsed oskused on kombineeritud tõsise töö ja pühendumisega. Ta oskab hästi tabada neid kõige erilisemaid hetki ja tema peale saab alati kindel olla. Ta on õigel ajal õiges kohas ja kõik, mis on kokkulepitud on õigeks ajaks valmis. Kõik on läbimõeldud ja teostatud viimse detailini. Kindlasti julgeme teda soovitada.
– pulm 2015, Sigrit ja Tarvi

Fotosessiooni ajal oli põhiline rahu ja väga soe suhtumine. See on põhiline mis lõi mugavuse ja andis võimaluse ennast vabaks lasta. Kõige rohkem hämmastas see kui kirglikult oma töösse suhtud ja oled valmis kas või öö otsa pildistama.
– portreesessioon 2014, Jekaterina

Väga tore oli see, et mingit kohmetust ei tekkinud. Kohe oli justkui selline vahetu suhtlus meie vahel ning sessioon möödus nii ruttu, et ei saanud arugi, et tegelikult oli kell vahepeal juba tublilt edasi liikunud.
Fotosessioon sinuga oligi kokkuvõttes väga tore! Ja soovitan sind kindlasti ka oma sõpradele. Eriti meeldib mulle sinu juures see, et sul tekib looduses kiiresti oma visioon ja oskad kõike hästi pildile püüda ning samuti meeldib mulle sinu fototöötlus (oskad leida just selle mõnusalt õige tonaalsuse).
– peresessioon 2014, Silja

Kõige toredam oli fotosessiooni juures see, et kõik toimus nii loomulikult ja sujuvalt. Suutsid meie kohmetustunde üsna kiiresti kaotada ja panna meid Sind usaldama :)
– peresessioon 2014, Kärt