Maris Sits fotosessioon looduses talvel (1) Maris Sits fotosessioon looduses talvel (3) Maris Sits fotosessioon looduses talvel (4) Maris Sits fotosessioon looduses talvel (5) Maris Sits fotosessioon looduses talvel (6) Maris Sits fotosessioon looduses talvel (7) Maris Sits fotosessioon looduses talvel (8) Maris Sits fotosessioon looduses talvel (9) Maris Sits fotosessioon looduses talvel (10) Maris Sits fotosessioon looduses talvel (11) Maris Sits fotosessioon looduses talvel (13) Maris Sits fotosessioon looduses talvel (15)

Igal aastaajal on oma võlud. Ka jahedamate ilmadega saab nii nunnusid pilte teha, sest talvine päiksevalgus on eriti ilus ja härmas heinapõllud võrratult kaunid. Soojade kampsunitega tulevad ju eriti armsad pildid :)
Fotosessioon oli väga tore, K ja M olid nii armsad ja jalutasid hea meelega mitu km, et igal pool saaks pilte teha :D Minu varbad olid lõpuks külmunud, aga see oli seda väärt, sest pildid on ilusad.

Kampsunid selga ja õue pildistama :)

RECENT POSTS

  2 Comments

 • Maigrit Ani 24 September, 2017
  Reply

  Tere!
  Oleksin huvitatud elukaaslasega fotosessiooni teha, tahaks talle teha üllatuse seega teemaks võiks olla romantilisus! Asukoht kus sooviks seda kõike läbi viia oleks Pirita rand-Kadrioru park. Palju selline sessioon maksma läheks?
  Ette tänades

  • marissits 24 September, 2017
   Reply

   Tere! Nii tore, et soovite fotosessiooni :) Hinnakiri on kodulehel üleval, kirjutan teile kohe emailile samuti :)

 • Leave a comment