Lorem Ipsum. Dolor Sit Amet.

Praesent venenatis

15 15

paarid / lapseootus / perefotod

Fotosessioon toimub looduses või ilusatel värvilistel linnatänavatel ja kestab tavaliselt kaks tundi. Parim aeg pildistamiseks on paar tundi enne päikseloojangut, siis jääb fotodele ilus kuldne õhtuvalgus. Et püüda pildile armsaid hetki ja emotsioone, on pildistamisstiil üsna loomulik. Juhendan täpselt nii palju kui vaja ja nii vähe kui võimalik. Võid kaamera kohalolu täitsa ära unustada :) Pärast fotosessiooni töötlen kõik ilusad pildid ja panen need parooliga kaitstud veebilehele, kus saad valida enda lemmikud, mis endale suurte failidena mugavalt salvestada saad. Galeriis olev piltide arv sõltub fotosessiooni asukohast, osalejate arvust ja ilmast. Ilusa päikselise ilma korral tuleb pilte üle saja.

250 € - saad valida 25 töödeldud fotot

350 € - kõik töödeldud fotod

• Kuupäeva broneerimiseks on vajalik ettemaks 50€

• Väljaspool Tallinnat pildistades lisandub transporditasu

Lorem Ipsum. Dolor Sit Amet.

Praesent venenatis

16 16

pulmafotod

Su pulmapäev on niivõrd tähtis päev Su elus ja ma ei suuda sõnadega väljendada kui eriline tunne see on kui mind valitakse seda piltidele jäädvustama. Pulmafotodel on väga oluline osa ja tea, et ma annan endast kõik, et Su imeilus päev võimalikult hästi fotodele talletada, et ka aastaid hiljem oma pilte vaadates tunneksid täpselt samu emotsioone nagu pulmapäeval. :)

Kui soovid, et pildistan Su pulma, kirjuta mulle [email protected] Kirjuta palun, mis kuupäeval pulm toimub ja kas soovid, et jäädvustan kogu päeva või ainult tseremooniat ja ilupilte :)