Lorem Ipsum. Dolor Sit Amet.

Praesent venenatis

15 15

paarid / lapseootus / perefotod

Fotosessioon toimub looduses või ilusatel värvilistel linnatänavatel ja kestab tavaliselt kaks tundi.

Parim aeg pildistamiseks on paar tundi enne päikseloojangut, siis jääb fotodele ilus kuldne õhtuvalgus.

Püüan pildile armsaid hetki ja emotsioone ning juhendan täpselt nii palju kui vaja ja nii vähe kui võimalik. Võid kaamera kohalolu täitsa ära unustada :) Pärast fotosessiooni töötlen kõik ilusad pildid ja panen need parooliga kaitstud veebilehele, kus saad valida enda lemmikud, mis endale suurte failidena mugavalt salvestada saad :)

250 € - valid kõigi töödeldud piltide hulgast enda 25 lemmikut

350 € - saad kõik töödeldud fotod

Fotosessiooni hind kehtib ühele paarile või perele. Kui fotosessioonil viibib korraga mitu pere, vanavanemad ja muud sugulased, küsi palun personaalset pakkumist

• Kuupäeva broneerimiseks on vajalik ettemaks 50€

• Väljaspool Harjumaad pildistades lisandub transporditasu

Lorem Ipsum. Dolor Sit Amet.

Praesent venenatis

16 16

pulmafotod

Su pulmapäev on niivõrd tähtis päev Su elus ja ma ei suuda sõnadega väljendada kui eriline tunne see on kui mind valitakse seda piltidele jäädvustama. Pulmafotodel on väga oluline osa ja tea, et ma annan endast kõik, et Su imeilus päev võimalikult hästi fotodele talletada, et ka aastaid hiljem oma pilte vaadates tunneksid täpselt samu emotsioone nagu pulmapäeval. :)

Kui soovid, et pildistan Su pulma, kirjuta mulle maris@marissits.com. Kirjuta palun, mis kuupäeval pulm toimub ja kas soovid, et jäädvustan kogu päeva või ainult tseremooniat ja ilupilte :)