küsimused & vastused

Jälgin hoolega ilmateadet ning vihmase ilma korral lepime uue kuupäeva kokku, sest päiksega tulevad ilusamad pildid :) Kui uut kuupäeva pole võimalik kokku leppida, siis pildistame kummikute ja vihmavarjudega :) Mulle tavaliselt öeldakse ka pärast pilvist sessiooni, et pilte vaadates ei tundugi, et oli külm ja tuuline ja vihmane.

MIS JUHTUB KUI FOTOSESSIOONI AJAL SAJAB VIHMA?

Jaa, loomulikult! Küsin alati luba enne piltide sotsiaalmeediasse lisamist ja kui soovid, et Sinu pildid oleks privaatsed, siis ma neid ise kuhugi ei lisa.

KAS ON VÕIMALIK, ET MEIE FOTOSESSIOONI PILDID EI LÄHE AVALIKULT INTERNETTI?

KAUA PILTIDE TÖÖTLEMISEGA AEGA LÄHEB?

Tean, et piltide nägemine on väga põnev ja annan endast parima, et töödeldud piltidega galerii võimalikult kiirelt Sulle saata saaks. Täpse aja lepin igaühega eraldi kokku, sest sõltub väga palju sellest, kas pildistamine on näiteks augustis (kõige populaarsem aeg) või veebruaris. Keskmiselt on ootusaeg fotosessioonidel üks kuu ja pulmapiltidel kolm kuud. Loomulikult kui jõuan kiiremini töödeldud, siis saadan pildid kiiremini :)

KUI VARAKULT PEAKS FOTOSESSIOONIKS KUUPÄEVA BRONEERIMA?

Kui soovid tulla pildistama mõnel konkreetsel kuupäeval, siis kirjuta mulle niipea kui võimalik :) Väga mitmed pildistamised on kalendris juba üks-kaks aastat ette. Sellegipoolest kui mõtled näiteks, et soovid fotosessiooni ülejärgmisel laupäeval ja mul on see juhtumisi vaba, siis piisab täiesti sellisest lühikesest paarinädalasest etteteatamisest :)

Jaa! Kuna elan Tallinnas, toimub palju fotosessioone siinsamas mu kodulinnas, ent käin tihti pildistamas ka mujal Eestis. (Erilised lemmikud on ilusad rannikuäärsed alad Harjumaal ja Ida-Virumaal.) Olen pildistanud ka Inglismaal, Prantsusmaal ja Šveitsis :) Ma tulen kohale igale poole, kuhu soovid :) *Kui Sa elad kuskil, kus on mäed, siis ma tulen eriti suure rõõmuga sinna pildistama :D

KAS PILDISTAD KA VÄLJASPOOL TALLINNAT?

Võid ise meikida, võid jumestaja juurde minna. Tee täpselt nii, nagu ise soovid ja end mugavalt tunned. Kuna pildistame looduses, siis otseselt ekstratumedat ega fotomeiki pole vaja. Tulemus jääb päiksevalgusega pildistades fotodele enamvähem selline nagu peeglist vaadates, seega tee täpselt selline jumestus, nagu Sulle meeldib. Kui igapäevaselt end üldse ei meigi, siis ripsmetušši ja huulepalsamit tasub küll kindlasti kasutada :)

KAS FOTOSESSIOONIKS PEAB TEGEMA JUMESTUSE?

MIS FOTOSESSIOONILE SELGA PEAKS PANEMA?

Tähtis on, et Sul mugav oleks oma riietega!

Pildid on armsamad kui riided stiililt ja värvidelt omavahel sobivad. Kombrineeri õrnu mustreid, tekstuure ja ühetoonilisi riideid. Vaata rohkem ideid siit http://www.marissits.com/mida-panna-selga-fotosessioonile/

Mulle väga meeldivad kõik paarid ja pered, kes tulevad täitsa esimest korda elus fotosessioonile minu juurde, see on nii lahe :D Ära karda kaamera ees olemist. Mulle meeldib enim teha loomulikke emotsiooniderikkaid fotosid ja ma juhendan Sind täpselt nii palju kui vaja. Vahel juhtub, et juhendan ainult natuke fotosessiooni alguses ja ülejäänud fotosessioon kulgeb nii sujuvalt ja loomulikult, et tihti unustavad inimesed ära, et ma neist pilte teen :D

MA POLE KUNAGI FOTOSESSIOONIL KÄINUD JA MA KARDAN, ET EI OSKA POSEERIDA