Kohe kui oma perepilte nägin, hakkasin ma unistama järgmisest fotosessioonist. Ah olgem ausad, tegelikult juba pildistamast tulles :)
Vot nii hea oledki!
– peresessioon, Merlin

Pildid olid nii-nii-nii toredad!! Emotsioone oli nii palju, igasugused tegevused jäid peale, ja me näeme A-ga eriti head välja ka :D. Me ei oska ära tänada! Juba soovitasin sind kõigile, kes kuulata tahtis. :)
– pulm, L & A

Need pildid on lihtsalt imelised! Sa oled nii oskuslikult jäädvustanud meie armastuse :) Suur-suur aitäh Sulle!
– paarisessioon, A & P

Suur tänu sulle veelkord, et meid pildistasid! Nende piltidega meenutame ainult head ja valitseb siiras õnnetunne, et jäädvustasid meid sellistena nagu me oleme ning meie tunded on ka piltidel tuntavad :) Kindlasti kohtume tulevikus veel! :)
– paarisessioon, Hälis ja Madis

Oumaigaaad, love love love!!! Nad on lihtsalt absoluutselt üle minu mega suurte ootuste miljon korda paremad kui ma iial oleks osanud ette kujutada. Vauuu!
– pulmaeelne fotosessioon, Triinu ja Stephen

Need pildid on niiii imeilusad, mis sa eile saatsid :) Sa olid 100% õige fotograafi valik :) Muudkui vaatan ja piserdan :D
– pulm, Kristel ja Indrek

Need pildid on ideaalsed, muinasjutulise hõnguga ja mina oma naise pilguga olen väga rahul sellega, milline ma fotodel olen :) Ma kõigile räägin siin, et käisime fotosessioonil, mis kestis 2,5 tundi, aga vahepeal ei tundnudki tema kohalolekut, kuna saime omas maailmas jutustada ja lollitada :)
– pulm, K & M

Mu meelest on see nii imeline kui palju tegelikult head ja emotsioonikad pildid inimesele annavad.
Nüüd on mu mälestus Raphaeli beebieast täpselt selline nagu sa jäädvustasid. Et iga päev on päike :D
– peresessioon, Rita

WOW! Pildid on imeilusad!!!
Nii kihvt mälestus meile kõigile! Väga soojad pildid olenemata külmavõitu õhtust :)
– sõbrannade fotosessioon, Kadri

Väga meeldivad! Aitäh. Ma arvasin, et kõik iga pildi peal udused, kuna lapsed suutsid sekundi ainult paigal olla, aga väga hea!
– peresessioon, Kerstin

Ma nii kartsin peale meie pildistamist, et kas Sul ikka õnnestus midagi saada…
Ja nüüd ma vaatan neid ja no ma ei valeta, et silmad olid märjad…uskumatult ilusad, siirad ja soojad pildid, sa ikka oled imeline
– peresessioon, Triin

Apppiiiiii!!!!!! Ma olen nii õnnelik nende piltide üle! Nii kaunid oehhh. Pisar tuleb silma. Aitäh, et olid nõus meie pärast Tartusse sõitma ja tuule käes külmetama. Aitäh, et et nõnda palju armastust piltidele püüdnud oled. Eriti hea meel on mul näha, et saime isegi perepilte.
– pulm, Eileen ja Jakob

Appi kui ägedad pildid! :) Mul pole sõnu!
Ma nii muretsesin, et tütar tuleb nutuse näoga välja, aga Sa oled lihtsalt võlur :)
– peresessioon, Anna

WOW!
Ma olen sõnatu! Nii nii ilusad pildid lihtsalt :) Suur aitäh Sulle!
– paarisessioon (ilupildid), Riin ja Lennart

Maris on nii armas, nii oma, nii asjalik, niiiii…ma ei leiagi sõnu. Ei ole sellist tunnet, et nüüd seisab siin ees mingi võõras naine ja muudkui klõpsutab. Pigem selline tunne nagu oleks sõbrannaga jalutama läinud ja ta siis vahepeal niimuuseas teeb natukene pilti ka.
– Britt

Ma olen neid pilte vist vähemalt seitse korda lapanud ja ma olen siiralt rõõmus. Aitäh, Maris!
Sa suutsid luua hea ja lihtsa õhkkonna ning see hea ja soe tunne, olles koos oma kõige armsamatega, meenub mulle neid pilte vaadates. Ja muidugi see valgus, see on lausa maagiline:)
– peresessioon, M-L

Maris on täiuslik kombinatsioon heast fotograafist – tema kunstiline meel ja professionaalsed oskused on kombineeritud tõsise töö ja pühendumisega. Ta oskab hästi tabada neid kõige erilisemaid hetki ja tema peale saab alati kindel olla. Ta on õigel ajal õiges kohas ja kõik, mis on kokkulepitud on õigeks ajaks valmis. Kõik on läbimõeldud ja teostatud viimse detailini. Kindlasti julgeme teda soovitada.
– pulm, Sigrit ja Tarvi

Fotosessiooni ajal oli põhiline rahu ja väga soe suhtumine. See on põhiline mis lõi mugavuse ja andis võimaluse ennast vabaks lasta. Kõige rohkem hämmastas see kui kirglikult oma töösse suhtud ja oled valmis kas või öö otsa pildistama.
– portreesessioon, Jekaterina

Väga tore oli see, et mingit kohmetust ei tekkinud. Kohe oli justkui selline vahetu suhtlus meie vahel ning sessioon möödus nii ruttu, et ei saanud arugi, et tegelikult oli kell vahepeal juba tublilt edasi liikunud.
Fotosessioon sinuga oligi kokkuvõttes väga tore! Ja soovitan sind kindlasti ka oma sõpradele. Eriti meeldib mulle sinu juures see, et sul tekib looduses kiiresti oma visioon ja oskad kõike hästi pildile püüda ning samuti meeldib mulle sinu fototöötlus (oskad leida just selle mõnusalt õige tonaalsuse).
– peresessioon, Silja

Kõige toredam oli fotosessiooni juures see, et kõik toimus nii loomulikult ja sujuvalt. Suutsid meie kohmetustunde üsna kiiresti kaotada ja panna meid Sind usaldama :)
– peresessioon, Kärt